

10 220 ₴
Ручний гідравлічний візок Niuli CBY-JC 20, 2000\1150 N\NT
(2000 кг вантажопідйомність)
Ручна рокла серії CBY-JC створена для тривалих за часом вантажних робіт, має полегшену конструкцію, що не впливає на її міцність.
Гідравлічний візок Niuli CBY-JC 20, ідеально адаптований для неінтенсивних робіт з переміщення палетованих вантажів. Його легка, але надзвичайно міцна зварна сталева конструкція шасі гарантує довговічність, а стійке до пошкоджень покриття забезпечує бездоганний вигляд протягом тривалого часу. Цей візок стане вашим надійним помічником, поєднуючи в собі простоту експлуатації та високу стійкість до повсякденних навантажень.
| Модель | Niuli CBY-JC 20 |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Мінімальна висота вил | 75 мм |
| Максимальна висота вил | 85 мм |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Ширина вил | 550 мм |
| Здвоєне вантажне колесо | ф70х60 мм |
| Кероване колесо | ф160х50 мм |
| Габаритні розміри ДхШхВ | 1530х550х1180 мм |
| Транспортувальні розміри ДхШхВ | 1530х550х400 мм |
| Вага | 53 кг |
Гідравлчіні візки поставляютья в жовтому, помаранчевому або червоному кольорах.
Колеса - поліуретан. Але за бажанням клієнта можна їх замінити на гумові або нейлонові.
Гарантія - 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Мінімальна висота підйому | 75 мм |
| Максимальна висота підйому вантажу | 185 мм |
| Власна вага | 53 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри візка | |
| Ширина | 550 мм |
| Довжина | 1530 мм |
| Висота | 1180 мм |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Ширина вил | 550 мм |
| Розміри роликів на вилах | |
| Ширина роликів на вилах | 60 мм |
| Діаметр роликів на вилах | 70 мм |
| Розміри рульових коліс | |
| Ширина рульових коліс | 50 мм |
| Діаметр рульових коліс | 160 мм |