









150 300 ₴
Котел Ретра-3М Plus - одноконтурний, водогрійний, твердопаливний, сталевий, промисловий.
Потужність: 98 кВт
Площа обігріву: 1000 кв.м
Вид: промисловий
В якості сировини можна використовувати вугілля, антрацит, дрова, брикет, торф, відходи деревообробки, лузгу брикетовану, солому, макулатуру - подача палива ручна. Можливо використовувати паливну сировину з високою вологістю (60% і більше).
Використовується для центрального опалення індивідуального житла та житлових комплексів, адміністративних, промислових і складських приміщень, особливо деревопереробних підприємств, тваринницьких комплексів, павільйонів, теплиць, шкіл, магазинів, медичних закладів.

1. камера згоряння (топка); 2. решітка колосникова; 3. камера піддувала (зольник); 4. димохід; 5. шибер газоходу поворотний; 6. розсікач первинного повітря; 7. вентилятор первинного повітря з шибером регулювання; 8. вентилятор вторинного повітря; 9. форсунки вторинного повітря; 10. шибер регулювання вторинного повітря; 11. кожух декоративний; 12. люк завантажувальний; 13. люк вигрібний; 14. люк видалення попелу; 15. пульт керування; 16. патрубок подачі; 17. люк чистки димових каналів; 18. патрубок обратки; 19. патрубок зливу з кульовим краном; 20. люк видалення сажі; 21. шар теплоізоляції; 22. манометр; 23. клапан запобіжний; 24. патрубок зливу конденсату; 25. чавунний каталізатор допалу газів (дод. опція).
Конструкція котла передбачає його експлуатацію разом з електронним пультом керування та вентиляторами піддуву.
Система регулювання заснована на електронному регуляторі, що призначений для забезпечення заданої температури теплоносія на виході твердопаливного котла.
Принцип роботи приладу полягає в керуванні процесом горіння палива та циркуляцією теплоносія шляхом регулювання обертів вентиляторів, які нагнітають повітря в топку котла, і подачею живлення на циркуляційний насос.
Техічні характеристики:
| Номінальна потужність, кВт | 98 |
| Площа обігріву приміщення, м² (при висоті до 3.5м) | 1000 |
| Площа теплообмінника, м² | 8.9 |
| Об’єм водяної рубашки, л | 282 |
| Об’єм топки, л | 574 |
| Розмір верхньої камери згоряння, мм (Д*Ш*В) | 950*715*930 |
| Габаритні розміри котла, мм (Д*Ш*В) | 1900*960*1660 |
| Розмір горловини завантажувального люка, мм (ширина х висота) | 446*320 |
| Температура води на виході з котла, не більше, ºС | 95 |
| Температура води на вході в котел, не менше, ºС | 55 |
| Температура продуктів згоряння, не більше, ºС | 100-160 |
| Вихід під димохід, мм | Ø250 |
| Приєднувальні розміри до системи опалення | 2” |
| Приєднувальний розмір запобіжного клапана | 1" |
| Товщина внутрішньої стінки теплообмінника, мм | 5 |
| Робочий тиск теплоносія, МПа (мінімальний / максимальний) | 0.1 / 0.3 |
| Розрідження за котлом, Па, не більше | 40 |
| Споживана потужність, Вт / 220 В / 50 Гц, не більше | 320 |
| Діаметр труби димоходу, мм / Висота, м, не менше | 250 / 15 |
| Маса котла (без води), кг | 860 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ретра |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 860 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Буре вугілля, Кора, Кам'яне вугілля, Дрова, Тирса, Антрацит, Торф, Брикети, Тріска |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 98 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 282 л |
| Площа обігріву | 1000 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1540 мм |
| Глибина | 1900 мм |
| Діаметр димоходу | 250 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 960 мм |