
27 900 ₴
Тип: Гідравлічний.
Робоча довжина вил: 1000 мм.
Ширина вил: 140 мм.
Зовнішня ширина вил: 870 мм.
Робоча довжина ніжок: 760 мм.
Зовнішня ширина ніжок: 715 мм.
Внутрішня ширина ніжок: 515 мм.
Мінімальна висота: 80 мм.
Ручний гідравлічний штабелер KC-1B16 — це універсальне обладнання для підйому та штабелювання вантажів на палетах. Дана модель є ідеальним вибором для невеликих складів, магазинів та виробничих цехів, де інтенсивність вантажообігу не потребує дорогої електричної техніки.
Гідравлічний штабелер KC-1B16 найкраще підходить для:
Важливо: KC-1B16 — це максимально бюджетне рішення, яке не потребує витрат на електроенергію, зарядні пристрої та дороге сервісне обслуговування електроніки.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Ручний |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Висота підйому | 1600 мм |
| Положення оператора | Стоячи |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри вил | |
| Ширина вил | 870 мм |
| Довжина вил | 1000 мм |