



48 690 ₴
Ручний штабелер CTY-EН1.0
(1000 кг\3000 мм, 500 мм центр)
Гідравлічний штабелер Niuli CTY-EН1.0 з двосекційною щоглою ідеально підходить для ефективної роботи з вантажами на європіддонах. Він стане незамінним помічником у місцях завантаження транспорту, на виробничих ділянках, а також для обслуговування стелажних систем.
Даним штабелером можна підняти вантаж вагою до 1000 кг на висоту до 3000 мм.
Штабелер призначений для ручного переміщення, а також навантаження та розвантаження вантажів, забезпечуючи гнучкість у роботі. Для підвищення безпеки та стабільності під час простою, він обладнаний стоянковим гальмом.
Основні переваги цієї моделі – це простота в обслуговуванні та низькі експлуатаційні витрати, що робить його економічно вигідним рішенням для будь-якого підприємства.
| Модель | CTY-EН1.0 |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Максимальна висота підйому | 3000 мм |
| Центр ваги вантажу | 500 мм |
| Висота опущених вил/мін. висота вил | 90 мм |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Ширина вил | 550 мм |
| Розмір переднього колеса | Ø75x52 мм |
| Розмір заднього колеса | Ø180x50 мм | tr>
| Швидкість підйому | 14 мм/хід поршня |
| Швидкість опускання | контролюється вручну мм/хід поршня |
| Робоче зусилля на рукояті | 32 кг |
| Габаритні розміри ДхШхВ | 1660х710х2040 мм |
| Власна вага | 240 кг |
Штабелери можуть бути помаранчевого, жовтого, червоного кольору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Niuli Machinery |
| Стан | Новий |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Ручний |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Центр ваги | 500 мм |
| Висота підйому | 3000 мм |
| Положення оператора | Стоячи |
| Власна вага | 240 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1660 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Висота | 2040 мм |
| Розміри вил | |
| Ширина вил | 550 мм |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Висота вил | 90 мм |