


11 840 ₴
Гідравлічний візок Niuli CBY-BF 25, 2500\1150 Р/РТ
2500 кг вантажопідйомність
Шукаєте надійне та універсальне рішення для переміщення вантажів на палетах? Гідравлічний візок Niuli CBY-BF25 — це саме те, що вам потрібно! Створений для роботи в інтенсивних умовах, цей візок стане незамінним обладнанням на будь-якому складі, в магазині, на виробничому чи логістичному майданчику.
| Модель | CBY-BF 2.5 |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Мінімальна висота вил | 85 мм |
| Висота підйому | 195 мм |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Ширина вил | 550 мм |
| Товщина вил | 50 мм |
| Діаметр рульових коліс | 180 мм |
| Ширина рульових коліс | 50 мм |
| Діаметр вантажних коліс | 80 мм |
| Ширина вантажних коліс | 70 мм |
| Вага | 75 кг |
Обладнання поставляється в наступних кольорах: помаранчевий, жовтий, червоний.
ТОВ ПАУК – доставка по Україні, гарантія на обладнання, безкоштовні консультації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Мінімальна висота підйому | 85 мм |
| Максимальна висота підйому вантажу | 195 мм |
| Власна вага | 75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри візка | |
| Ширина | 550 мм |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Ширина вил | 550 мм |
| Розміри роликів на вилах | |
| Ширина роликів на вилах | 70 мм |
| Діаметр роликів на вилах | 80 мм |
| Розміри рульових коліс | |
| Ширина рульових коліс | 50 мм |
| Діаметр рульових коліс | 180 мм |