



Відправка з 21 квітня 202624 042 ₴
Стіл-тумба з мийкою, 2 двері-купе
Стіл-тумба з мийкою та дверима купе використовується в закладах харчування під час процесу приготування їжі, миття продуктів, посуду та приборів тощо.
Матеріал виготовлення стільниці з мийкою - нержавіюча харчова сталь, внутрішня сторона укріплена листом ДСП для шумопоглинання.
Ніжки мийного стола регулюються по висоті, що дозволяє розмістити його рівно навіть на нерівних типах підлоги.
Під час замовлення кухонного столу з мийкою обговорюється наявність бортів(їх висота та місце розміщення), створення отвору для відходів.
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 850 мм |
| Кількість дверей | 2шт. |
| Тип дверей | розсувні |
| Кількість чаш | 1 шт. |
| Кількість полиць | 1 шт. |
В асортименті різні розміри кухонних мийок зі столом, тумбою та ящиками.
Компанія ПАУК пропонує великий асортимент теплового, холодильного, вагового обладнання для закладів харчування. Ми допоможемо обладнати всім необхідним торговий зал, кухню, зону самообслуговування тощо. Використовуємо лише надійне та якісне обладнання для тривалого та безпечного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 |
| Стан | Нове |
| Матеріал мийки | Неіржавка сталь |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Конструкція мийки | Одночашова |