



Відправка з 21 червня 202691 140 ₴
Моноблок ORION LT 113 призначений для охолодження та підтримки стабільної температури внутрішнього обсягу холодильної камери до 9 м³.
Моноблок - це холодильне устаткування, конструктивно виготовлене в єдиному корпусі (випарна частина якого встановлюється у внутрішній об’єм холодильної камери), повністю заправлене холодоагентом, з електронним керуванням всією системою і готове до експлуатації.
Моноблоки низькотемпературні призначені для охолодження і зберігання заморожених продуктів харчування в морозильних камерах з температурним режимом від -15 до -20 °С.
Моноблок встановлюється в холодильному обладнанні в торгових закладах та закладах харчування, під час чи після монтажу холодильної камери.
Конструкція моноблоку виготовлена з надійних та якісних матеріалів.
Технічні характеристики
| Модель | ORION LT 113 |
| Холодоагент * | 1300 |
| Рекомендований внутрішній об'єм камери, м3, ** | 9 |
| Температурний режим в камері, °С ** | -15/-20 |
| Номінальна напруга, В, *** | 220 |
| Номінальна частота тока, Гц | 50 |
| Номінальний ток, А | 5,2 |
| Споживана потужність, Вт, не більше | 1070 |
| Витрати ел.енергії за добу, кВт/год, не більше | 17 |
| Крок ламелі випарника повітряохолоджувача, мм | 4.5\9 |
| Тип відтайки повітряохолоджувача | електрична |
| Дальність струменя повітря повітряохолоджувача,м | 4 |
| Потужність відтайки повітряохолоджувача,Вт | 500 |
| Габаритні розміри (довжина х глибина х висота), мм | 628 х 858 х 784 |
| Розмір в упаковці, мм | 900х700х1050 |
| Маса, кг, не більше | 57 |
Витрата електроенергії вказана за температури навколишнього середовища +26°С.
* Можливе застосування холодоагентів R448A/R449A, R290.
** Вказані дані при температурі навколишнього середовища +32°С.
*** допустиме відхилення від +10 до мінус 15% від номінального.
М - моноблок,
МТ - середньотемпературний,
1 - модель корпусу: КМ 1,
10 - 1 - холодопродуктивність,
L - холодагент: L(404a), Y(448a/449а), U(290),
E - тип розморозки: Е (електрич), G (газ),
G - Код напруги живлення: G - 230В/1Р/50Гц, Е - 400В/3Р/50Гц
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1030 Вт |
| Вага | 57 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Застосовувані холодоагенти | R404A |
| Холодопродуктивність | 1300 кВт |
| Тип холодильного агрегату | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 784 мм |
| Ширина | 858 мм |
| Довжина | 628 мм |