-5%






Відправка з 03 червня 20264 949 ₴
4 701,55 ₴
Показати оптові ціниКомплектація приставного стелажа 1600х1200 мм, колір білий RAL 9016:
| Елементи стелажа | К-сть, шт |
| Стійка 1600х300 | 1 |
| Поличка 300х1200 | 1 |
| Поличка 200х1200 | 2 |
| Подіум 300х1200 | 1 |
| Стяжка 1200 | 2 |
| Кронштейн 300 | 2 |
| Кронштейн 200 | 4 |
На фото розміщено стелаж у повній комплектації. У вказану вартість не входять:
Вартість стійки для комплектації повного стелажу дивіться унизу сторінки у розділі "З цим товаром також замовляють".
Головна відмінність стелажа торгового на стяжках – відсутність задньої панелі. Стійки стелажа з’єднуються між собою за допомогою стяжок. Товар розміщується на полках(які можна розташовувати прямо або під нахилом). Ви самостійно можете обирати відстань між полками та їх кут нахилу. Фарбування корозійностійкою порошковою фарбою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ристел |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Колір | Білий |
| Особливості | Можливість регулювання по висоті опор, Можливість регулювання полиць по висоті, Можливість регулювання кута нахилу полиць |
| Призначення стелажа | Універсальний |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Тип | Стелаж |
| Тип полиць | Прямі, Похилі |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Висота стелажа | 1600 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Ширина стелажа | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиці | метал |
| Користувацькi характеристики | |
| Висота | 1600 мм |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Регульовані ніжки | Да |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Ширина | 1200 мм |