

Відправка з 12 травня 2026168 075 ₴
Тягова батарея Faam серія ТТМ, 3PZS375-48V, аккумулятор для навантажувачів FAAM ТТМ 48В
Доставка перевізниками здійснюється тільки при повній передоплаті.
Тягові батареї FAAM Серія TТМ для вантажної техніки від компанії ПАУК в асортименті.
Модель: 3TTM600
Номінальна ємність: 375 Аг
Напрацювання: 1600 циклів заряду.
Ток заряда: 60 А.
Номінальна робоча напруга: 48 В.
Розміри(ДхШхВ): 990х440х645 мм.
Вага: 620 кг.
Переваги та технічні характеристики тягових акумуляторів FAAM Серія ТТМ для навантажувачів:
Акумуляторні тягові батареї FAAM серії ТТМ - це АКБ з підвищеною надійністю та терміном екплуатації в особливо важких умовах середовища та інтенсивності навантаження.
Тривалість використання - не менше 1600 циклів.
Гарантія - 3 роки!
Тягові акумуляторні батареї ФААМ використовуються для вантажної техніки будь-якого виробника(TOYOTA, LINDE, STILL, Jungheinrich, MITSUBISHI, BT, HYSTER, YALE, CAT,Rocla, HELI, Cesab, OMG, TCM, OM, Komatsu, Nissan та інші).
Компанія ПАУК пропонує асортимент акумуляторів за доступними цінами з доставкою по Україні перевізниками. Шукайте потрібну модель АКБ у нас на сайті, або ж переходьте в розділ "Контакти" і отримайте консультацію з швидким підбором акумулятора під ваші потреби.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 645 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Довжина | 990 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | FAAM |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Ємність акумулятору | 375 А. г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал виготовлення корпусу | Поліпропілен |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Тип конструкції | Малообслуговувані |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Номінальна робоча напруга | 48 В |
| Струм заряду | 60 А |
| Напрацювання | 1600 циклів заряду |
| Тип тягового акумулятора | Панцирної PzS |
| Матеріал решітки пластини | Свинець-сурма |
| Активний матеріал негативних пластин | Двоокис свинцю |
| Активний матеріал позитивних пластин | Двоокис свинцю |
| Кількість сурми | 6 % |