



34 020 ₴
Ручний штабелер бочкокантувач COT0.35
(350 кг\1400 мм, для бочок на 200 л)
Спеціалізоване обладнання, що значно спростить роботу з бочками на вашому підприємстві – ручний гідравлічний штабелер-бочкокантувач NIULI COT0.35T/1.4M. Цей інноваційний пристрій ідеально підходить для ефективного підйому, кантування та безпечного переміщення бочок, роблячи його незамінним у логістичних центрах, на виробництві, а також у хімічній та харчовій галузях.
| Модель | COT0.35 |
| Вантажопідйомність | 350 кг |
| Максимальна висота підйому | 1400 мм |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Габаритні розміри ДхШхВ | 1210х970х2050 мм |
| Вага | 160 кг |
Гарантія - 12 місяців.
Цей штабелер стане незамінним помічником у технологічних процесах, що вимагають точного дозування та переміщення рідин, забезпечуючи ефективність та безпеку на кожному етапі роботи з бочками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Niuli Machinery |
| Стан | Новий |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Ручний |
| Вантажопідйомність | 350 кг |
| Висота підйому | 1400 мм |
| Положення оператора | Стоячи |
| Власна вага | 160 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1210 мм |
| Ширина | 970 мм |
| Висота | 2050 мм |