





9 599 ₴
Шафа для одягу металева ШОМК-400/3/6 використовується для зберігання одягу, взуття та різних особистих речей в роздягальнях, спортазалах, офісах, навчальних закладах, громадських місцях тощо.
Зручне, надійне та компактне зберігання речей забезпечується завдяки таким особливостям:
Стандартна комплектація: поличка та гачки для одягу. Розбірна конструкція.
Розміри(ВхШхГ):1800х1200х500 мм.
Кількість секцій: 3.
Кількість рівнів: 2.
Кількість відділів: 6.
Ширина відділу: 400 мм.
Товщина металу: 0,5 мм.
Замок: механічний.
Поличка: 1 шт. на відділ.
Гачки: 2 шт. на відділ.
Вага: 58 кг.
Міцні, довговічні, безпечні, легкі в експлуатації металеві шафи. Сучасний стриманий зовнішній вигляд дозволяє встановлювати наші шафи в будь-якому інтер'єрі.
Додаткова комплектація: лавки, ніжки, дах, полички, хромована труба-перекладина.
В асортименті також камери зберігання, офісні шафи, бухгалтерські шафи, господарські шафи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Кількість секцій | 3 |
| Замок | Врізний |
| Полиця | 6 шт. |
| Гачок | 12 шт. |
| Вентиляційні отвори | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал фасаду | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Вага | 58 кг |