




19 458 ₴
Шафа для сушки посуди з розпашними дверима
Металевий кухонний модуль - шафа навісна для сушки посуду з розпашними дверима - один з елементів модульної кухні з нержавіючої сталі.
Для розміщення посуду використовується нержавіючий сталевий пруток діаметром 3 мм, основа сушки дял посуду з прутка 10 мм. Така конструкція гарантує надійне зберігання посуду.
Двері на петлях з автодоводчиком.
Металева навісна шафа для сушки посуду може бути елементом модульної кухні, а також використовуватись як окремий елемент меблів.
Для кріплення на стіну шафа комплектується петлями. Якщо немає можливості такого монтажу, тоді кріплення можливе на спеціальних кронштейнах, які виготовляються під замовлення.
Переваги кухонних меблів з нержавіючої сталі: можна ставити ставити гарячий та холодний посуд, відповідність санітарним нормам, довговічність.
Модульна конструкція кухні дає змогу обрати потрібні елементи комплектації для подальшої ефективної роботи.
Ми пропонуємо модульні кухні різних розмірів та комплектацій - для облаштування невеличких приміщень чи великих закладів типу барів, кафе, ресторанів, їдалень тощо.
| Довжина, мм | 900 |
| Ширина, мм | 300 |
| Висота, мм | 700 |
| Двері | розпашні |
| Посуд | тарілки, стакани |

Компанія ПАУК пропонує великий асортимент обладнання та техніки для закладів харчування: теплове обладнання, холодильне обладнання, лінії роздачі їжі, стелажі, столи, мийки, грилі, коптильні, млинниці тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Ширина шафи | 700 см |
| Висота шафи | 700 см |
| Гарантія | 12 м. |
| Довжина шафи | 900 мм |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| До комплекту входить | Шафа |
| Кількість тумб | 1 шт |