








21 900 ₴
Тумба двері розпашні з штампованою мийкою
Металевий кухонний модуль - тумба з розпашними дверима під мийку - один з елементів модульної кухні з нержавіючої сталі.
Модуль для встановлення мийної ванни. Розмір залежить від розміру мийки. Мийна ванна може бути одно-, двосекційна та більше.
Змішувач та мийна ванна не входять в коплект тумби. Ванну можна придбати окремо чи замовити у нас за потрібними розмірами, а також змішувач чи пристрій, що душує.
Переваги кухонних меблів з нержавіючої сталі: можна ставити ставити гарячий та холодний посуд, відповідність санітарним нормам, довговічність.
Модульна конструкція кухні дає змогу обрати потрібні елементи комплектації для подальшої ефективної роботи.
Ми пропонуємо модульні кухні різних розмірів та комплектацій - для облаштування невеличких приміщень чи великих закладів типу барів, кафе, ресторанів, їдалень тощо.
| Довжина, мм | 1100 |
| Ширина, мм | 600 |
| Висота, мм | 850 |
| Двері | розпашні |
Довжина тумби залежить від розмірів мийної ванни.
Компанія ПАУК пропонує великий асортимент обладнання та техніки для закладів харчування: теплове обладнання, холодильне обладнання, лінії роздачі їжі, стелажі, столи, мийки, грилі, коптильні, млинниці тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1100 мм |
| Гарантія | 12 м. |
| Колір | Сірий |
| До комплекту входить | Тумба |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Кількість тумб | 1 шт |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 600 мм |
| Висота тумби | 850 мм |