
567 000 ₴
Надійні та міцні самохідні штабелери.
|
Модель |
Ед. изм. |
SDDR15-III |
|
Вантажопідйомність |
Кг |
1500 |
|
Центр завантаження |
мм |
600 |
|
Розмір вил |
мм |
60/180/1070 |
|
Зовнішня ширина вил |
мм |
570 |
|
Висота опущених вил |
мм |
90 |
|
Висота підйому вил |
мм |
4500 |
|
Висота опущеної щогли |
мм |
2050 |
|
Габаритна довжина |
мм |
1950 |
|
Гаабаритна ширина |
мм |
820 |
|
Дорожній просвіт |
мм |
31 |
|
Ширина робочого коридору з палетою 800 * 1200мм |
мм |
2420 |
|
Радіус повороту |
мм |
1575 |
|
Ухил з вантажем / без який долається |
% |
6/15 |
|
Двигун руху |
кВт |
1,2 |
|
Двигун підйому |
кВт |
3 |
|
Батарея |
В/Ач |
24/300 |
|
Власна вага |
Кг |
1195 |
Гарантійний термін експлуатації - 12 місяців або 2000 мотогодин.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Штабелер |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Центр ваги | 500 мм |
| Висота підйому | 4500 мм |
| Подоланний ухил з вантажем | 6 град. |
| Подоланний ухил без вантажу | 15 град. |
| Положення оператора | Стоячи |
| Власна вага | 1195 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1950 мм |
| Ширина | 820 мм |