








14 180 ₴
Гідравлічна рокла DB 2000/1150 – надійне рішення для складу від компанії ПАУК
Гідравлічна рокла Skiper DB 2000/1150 — це надійний і зручний ручний гідравлічний візок для швидкого транспортування вантажів вагою до 2000 кг. Завдяки довжині вил 1150 мм, рокла ідеально підходить для роботи з європалетами стандартного розміру. Це незамінне обладнання для складів, логістичних центрів, магазинів, виробництв та інших підприємств, де важлива ефективність і безпека переміщення вантажів.
| Модель | DB 2000\1150 |
| Вантажопідйомність, кг | 2000 |
| Довжина вил, мм | 1150 |
| Зовнішня ширина вил, мм | 550 |
| Мінімальна висота вил в опущеному стані, мм | 75 |
| Максимальна висота підйому вил, мм | 190 |
| Висота візка, без ручки управління, мм | 430 |
| Загальна висота візка, мм | 1160 |
| Тип вантажних коліс | Поліуретан |
| Кліренс, центр колісної бази, m2 мм | 22 |
| Розміри вантажних коліс, мм | ⌀70х60 |
| Тип колеса керування | Поліуретан/гума/нейлон |
| Розмір колеса керування | ⌀160 |
| Рівень шуму, dB | <70 |
| Центр завантаження, мм | 600 |
| Ширина робочого проходу для палет 1000х1200, мм | 1720/1790 |
| Ширина робочого проходу для палет 800х1200, мм | 1770/1790 |
| Радіус розвороту, мм | 1265/1335 |
| Маса візка, кг | 55 |
Особливості рокли DB:
Гідравлічний візок DB 2000/1150 — це вигідне вкладення в ефективність вашого складу. Він допоможе оптимізувати внутрішньо складську логістику та зменшити навантаження на персонал.
Замовляйте гідравлічну роклу DB 2000/1150 у компанії ПАУК вже сьогодні — ми гарантуємо якість, оперативну обробку замовлення та професійну підтримку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Skiper |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Мінімальна висота підйому | 75 мм |
| Максимальна висота підйому вантажу | 190 мм |
| Власна вага | 55 кг |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Ширина вил | 550 мм |
| Висота вил | 75 мм |