

9 000 ₴
Ручний платформний візок з двома бортами РПТ2-010-160 М
Назва - РПТ2-010-160М.
Вантажопідйомність – 400 кг.
Розмір платформи та висота – 700х1250х770 мм.
Тип коліс – гума.
Розмір колеса/Кількість – 160х40/4.
Вага – 28 кг.
Шукаєте надійний і зручний інструмент для перевезення вантажів у межах приміщення?
Компанія ПАУК пропонує ручні металеві платформові візки з двома ручками (бортами) – ідеальний вибір для підприємств будь-якого масштабу. Завдяки міцній конструкції та ергономічному дизайну, ці візки чудово підходять для магазинів, складів, виробництв, пралень, перукарень та медичних закладів.
Візок оснащений чотирма гумовими колесами та двома ручками, які одночасно є бортами-обмежувачами для продукції.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 770 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість коліс | 4 |
| Власна вага | 7.4 |
| Тип коліс | Литі гумові |
| Кількість бортів | 2 |
| Кількість поворотних коліс | 2 |
| Основні атрибути | |
| Вантажопідйомність | 400 |
| Маса | 28 кг |