

Відправка з 24 квітня 20269 068 ₴
Файлова шафа на 3 шухляди для зберігання документів у впорядкованому вигляді та зручному доступі.
Металева шафа для бухгалтераських, фінансових, текстових документів.
Металева картотека має міцний металевий корпус, оснащена антиперекидальним пристроєм, який не дозволяє висунути за раз більше одного ящика.
Висувні шухляди обладнані телескопічними направляючими, які дозволяють повністю висувати ящики.
Металефа шафа має центральний замок, який замикає всі ящики одночасно.
Розміри(ВхШхГ): 400х800х430 мм.
Товщина металу: 0,5 мм.
Кількість ящиків: 3 шт.
Замок: 1 шт.(центральний).
Матеріал виготовлення: метал.
Покриття: порошкова фарба..
Найчастіше файлова шафа офісна використовується для зберігання:
Компанія ПАУК пропонує великий вибір металевих меблів для торгових, складських, офісних, побутових приміщень.
Асортимент нашого обладнання: торгове, складське, вагове, холодильне, гідравлічне, опалювальна котли, обладнання для закладів харчування, акумулятори, колеса.
Пропонуємо обладнання для бізнесу та побутового використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | файлова шафа |
| Функціональне призначення | Для зберігання документів в підвісних файлів (папок), Для зберігання трудових книжок (паспортів), Для зберігання бланків, Для збереження карток |
| Тип корпусу | Збірно-розбірний |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Наявність замку | Так |
| Тип замка | кодовий електронний |
| Кількість замків | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Висота | 400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Особливості | Повне висування скриньки |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | сталь |
| Фасади | сталь |