-10%










151 870 ₴
136 680 ₴
Холодильна вітрина Diana Cube Cascade 1,3
динамічне охолодження
!Колір обладнання уточнюйте перед замовленням з менеджером, так як він може відрізнятися від представленого на фото.
Технічні характеристики
Головні особливості вітрини Diana Cube Cascade 1,3:
Також середньотемпературна холодильна вітрина Diana Cube Cascade 1,3 підходить для зберігання та демонстрації наступних продуктів:
Вартість товару може змінюватися в залежності від курсу валюти.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UBS |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для напоїв, Для фруктів, Для м'яса, Для десерту, Для молочних продуктів, Для ковбасних виробів, Для салатів, Для сирів, Для піци |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Холодопродуктивність | 1400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1370 мм |
| Ширина | 1178 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Вага | 170 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 289 л |
| Площа викладки продукту | 2.8 кв.м |