




63 230 ₴
Штабелер гідравлічний Skiper SKJ 1025
Гідравлічні штабелери потрібні для траспортування, завантаження-розвантаження вантажів на піддонах, для укладання продукції на стелажі.
Основні технічні характеристики Skiper SKJ 1025.
Модель - SKJ 1025
Вантажопідйомність - 1000 кг
Центр завантаження - 500 мм
Стандартна довжина вил - 1100 мм
Висота опущених вил - 90 мм
Висота підйому вил - 2500 мм
Ширина вил - 170 мм
Зовнішня відстань між вилами - 550 мм
Габаритна довжина - 1655 мм
Габаритна ширина - 860 мм
Габаритна висота - 1835 мм
Ширина робочого коридору з палетою 800 * 1200мм - 1945 мм
Радіус повороту - 1380 мм
Вага - 276 кг
Гідравлічне обладнання від компанії ПАУК в асортименті: рокли, штабелери, підйомні столи з різною вантажопідйомністю та комплектацією. Також пропонуємо колеса та ролики для вантажопідйомної техніки, ремкоплекти для гідравліки.
Виконуємо ремонт гідравлічних штабелерів та візків(тільки в м.Кропивницькому).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Власна вага | 276 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Ручний |
| Центр ваги | 500 мм |
| Положення оператора | Стоячи |
| Мінімальна висота підйому | 90 |
| Максимальна висота підйому | 2500 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота підйому | 2500 |