Корзина
57 отзывов

В даний момент компанія не може швидко обробити замовлення. Замовлення та повідомлення, надіслані в суботу та неділю, будуть оброблені з понеділка.

"ПАУК" - інтернет-магазин торгового, складського, опалювального обладнання.
+380663210337
+380672313919
Корзина

Ваги фасувальні

Ваги фасувальні та для поштучного зважування. Компанія ПАУК пропонує асортимент вагового обладнання вітчизняного виробництва - ТМ Днепровес.

Електронні ваги без стійки, зі світлодіодним чи рідкокристалічним дисплеєм, з бракіровочною функцією та режимом поштучного зважування.

В асортименті фасувальних ваг мінімальна межа зважування - 2 г, максимальна - 30 кг. 

Фасувальні (порційні) ваги застосовуються: на кухні, в кафе, барах, ресторанах. На підприємствах здійснюють розфасовку різної продукції (крупи, чай, кава, кондитерські вироби, снекова продукція та ін.) Завдяки захисному чохлу зручні в роботі в запилених місцях, тому що його можна протирати без загрози пошкодження клавіатури і дисплея. 

1 2

Весы фасовочные и для поштучного взвешивания. Компания ПАУК предлагает ассортимент весового оборудования отечественного производства - ТМ Днепровес.

Электронные весы без стойки, со светодиодным или жидкокристаллическим дисплеем, с бракировочной функцией и режимом поштучного взвешивания.

В ассортименте фасовочных весов минимальный предел взвешивания - 2 г, максимальный - 30 кг.

Фасовочные (порционные) весы применяются: на кухне, в кафе, барах, ресторанах. На предприятиях осуществляют расфасовку различной продукции (крупы, чай, кофе, кондитерские изделия, снековая продукция и др.) Благодаря защитному чехлу удобные в работе в запыленных местах, так как его можно протирать без угрозы повреждения клавиатуры и дисплея.