Корзина
57 отзывов

В даний момент компанія не може швидко обробити замовлення. Замовлення та повідомлення, надіслані в суботу та неділю, будуть оброблені з понеділка.

"ПАУК" - інтернет-магазин торгового, складського, опалювального обладнання.
+380663210337
+380672313919
Корзина

Великовантажні колеса серія 45 "Medium" "Twin Medium" з поліаміду

Сфери використання: колеса 45 серії з поліаміду серії використовуються в харчовій, будівельній, хімічній промисловості, на виробництвах, в підйомних механізмах та на різному транспортному обладнанні. Популярні у використанні на будівельних лісах та візках для транспортування скла й скляних виробів.
Матеріал: монолітне колесо з білого поліаміду. В колесі встановлено два кулькові підшипника.
Експлуатація: колеса 45 серії потрібно використовувати лише на рівній бетонній чи наливній підлозі зі швидкістю пересування не більше 4 км/год. Колеса з поліаміду стійкі до корозії, протистоять дії багатьох хімічних речовин. Мають низький опір коченню.
1 2
Области применения: колеса 45 серии из полиамида серии используются в пищевой, строительной, химической промышленности, на производствах, в подъемных механизмах и на разном транспортном оборудовании. Популярные в использовании на строительных лесах и тележках для транспортировки стекла и стеклянных изделий.
Материал: монолитное колесо из белого полиамида. В колесе установлены два шариковые подшипника.
Эксплуатация: колеса 45 серии нужно использовать только на ровной бетонной или наливной полу со скоростью передвижения не более 4 км / ч. Колеса из полиамида устойчивы к коррозии, противостоят воздействию многих химических веществ. Имеют низкое сопротивление качению.