Корзина
57 отзывов

В даний момент компанія не може швидко обробити замовлення. Замовлення та повідомлення, надіслані в суботу та неділю, будуть оброблені з понеділка.

"ПАУК" - інтернет-магазин торгового, складського, опалювального обладнання.
+380663210337
+380672313919
Корзина

Колеса термостійкі серія 47 "Norma", поліамід термостійкий

Сфери використання: колеса 47 серії із склонаповненого поліаміду використовують на підприємствах громадського харчування, продуктових виробництвах, в камерах копчення тощо. Часто знаходять застосування в медицині та фармацевтиці.
Матеріал: колесо виготовлене методом лиття під тиском з високоякісного білого «поліаміду 6» з додаванням скловолоконних ниток. Встановлено підшипник ковзання.
Експлуатація: колеса з поліаміду мають високу механічну міцність. Стійкі до впливу корозії та дії хімічних речовин. Рекомендована швидкість експлуатації - не більше 4 км/год, використання в температурному діапазоні від -40 до +1300С.

1 2
Области применения: колеса 47 серии с стеклонаполненного полиамида используют на предприятиях общественного питания, продуктовых производствах, в камерах копчения и тому подобное. Часто находят применение в медицине и фармацевтике.
Материал: колесо изготовлено методом литья под давлением из высококачественного белого «полиамида 6» с добавлением стекловолоконных нитей. Установлено подшипник скольжения.
Эксплуатация: колеса из полиамида обладают высокой механической прочностью. Устойчивы к воздействию коррозии и воздействию химических веществ. Рекомендуемая скорость эксплуатации - не более 4 км / ч, использование в температурном диапазоне от -40 до + 1300С.