Корзина
57 отзывов

В даний момент компанія не може швидко обробити замовлення. Замовлення та повідомлення, надіслані в суботу та неділю, будуть оброблені з понеділка.

"ПАУК" - інтернет-магазин торгового, складського, опалювального обладнання.
+380663210337
+380672313919
Корзина

Колеса термостійкі серія 43"Norma Therm", термопластична смола(фенол)

 Сфери використання: термостійкі колеса 43 серії використовуються в цехах переробки харчів, в пекарнях та на виробництвах з температурою середовища до +3000С.

Матеріал: термостійкі колеса 43 серії виготовлені з особливого фенолового складу з додаванням спеціальних волокон, що відлиті під високим тиском, при високій температурі. Встановлено підшипник ковзання з нержавіючої сталі.
Експлуатація: колеса з фенолу використовують в приміщеннях. Вони стійкі до впливу більшості органічних розчинників, кислот, води, олій, та багатьох інших агресивних речовин. Нетоксичні при дії відкритого вогню чи високих температур. Сертифіковані для використання в харчовій та ін. промисловостях за умови робочої температури до +3000С. Також колеса 43 серії використовуються в холодильних камерах та морозилках при температурі до -400С. Зберігають працездатність при теплових ударах, а також при підвищенні температури до +3500С протягом 60 секунд.
Термомастило: термостійкі колеса серії 43 оброблені термостійкої пастою Kastor Thermo. Витримують температурний діапазон в приміщенні від -400С до +14000С (після 2000С працює як сухе змащення). До складу пасти входять неорганічні тверді мастильні речовини та вуглеводнева олія. Має харчовий допуск.  Паста не містить кадмію, свинцю, барію та галогенів, нікелю. Паста знаходиться у вільному продажу в ємностях від 2 до 1000 гр.

Области применения: термостойкие колеса 43 серии используются в цехах переработки пищи, в пекарнях и на производствах с температурой среды до + 3000С.
Материал: термостойкие колеса 43 серии изготовлены из особого фенолового состава с добавлением специальных волокон, отлитые под высоким давлением, при высокой температуре. Установлено подшипник скольжения из нержавеющей стали.
Эксплуатация: колеса из фенола используют в помещениях. Они устойчивы к воздействию большинства органических растворителей, кислот, воды, масел и многих других агрессивных веществ. Нетоксичные при воздействии открытого огня или высоких температур. Сертифицированы для использования в пищевой и др. промышленностях при рабочей температуре до + 3000С. Также колеса 43 серии используются в холодильных камерах и морозильниках при температуре до -400С. Сохраняют работоспособность при тепловых ударах, а также при повышении температуры до + 3500С в течение 60 секунд.
Термомастило: термостойкие колеса серии 43 обработанные термостойкой пастой Kastor Thermo. Выдерживают температурный диапазон в помещении от -400С до + 14000С (после 2000С работает как сухая смазка). В состав пасты входят неорганические твердые смазочные вещества и углеводородное масло. Имеют пищевой допуск. Паста не содержит кадмия, свинца, бария и галогенов, никеля. Паста находится в свободной продаже в емкостях от 2 до 1000 гр.